facebook

Platba a dodanie tovaru

Platba a dodanie tovaru

Na dobierku

Pri objednávke na dobierku zasielame tovar Slovenskou poštou zásielkou 1. triedy. Cena poštovného pri dobierke sa riadi interným cenníkom Slovenskej pošty, momentálna činí 2,90 € (do 500 g). Pri nákupe nad 50,00 € je poštovné zadarmo.

Osobný odber

Osobný odber je možný po telefonickom dohovore na adrese Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava – Petržalka, v čase od 9:00 do 17:00 hod. Po obdržaní objednávky vás budeme spätne kontaktovať a oznámime vám, odkedy je možné si tovar prevziať. Pri osobnom odbere sa platí za tovar iba v hotovosti.

Platba na účet

Pri platbe na účet vám pošleme elektronickú formu faktúry s variabilným číslom, podľa ktorého budeme vedieť vašu platbu identifikovať. Po pripísaní platby na náš účet bude objednávka, podľa dohody, zaslaná poštou, alebo prevzatá osobne. Pri zasielaní poštou je výška poštovného účtovaná vo výške 1,80 € (do 500 g). Pre osobný odber vás budeme spätne kontaktovať, kedy je možné prevzatie tovaru na adrese uvedenej v časti "Osobný odber".

Pay Pal

Ak vlastníte kreditnú kartu, môžete zvoliť formu platby cez Pay Pal. V tomto prípade budete presmerovaný na štandardnú stránku PayPal, kde postupujete podľa pokynov prevádzkovateľa. Po pripísaní platby na náš účet vám bude objednávka zaslaná poštou, zásielkou 1. triedy. Poštovné je pre tento spôsob dodania účtované vo výške 1,80 € (do 500 g).

Card Pay

Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Po kliknuti na tlačítko Zaplatiť budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty, CV kód a expiráciu) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby. Po pripísaní platby na náš účet vám bude objednávka zaslaná poštou, zásielkou 1. triedy. Poštovné je pre tento spôsob dodania účtované vo výške 1,80 € (do 500 g).

Zásielky do ČR

Pre zákazníkov z ČR je momentálne dostupná iba platba cez PayPal. Po pripísaní platby na náš účet vám bude objednávka zaslaná poštou, zásielkou 1. triedy. Poštovné sa riadi interným cenníkom Slovenskej pošty, momentálne činí 4,30 € (do 500 g).